bwg - en to ms translation catalogue (49 entries)

en: Name
ms: Nama

en: Search
ms: Cari

en: of
ms: daripada

en: Email
ms: E-mel

en: Comment
ms: Ulasan

en: Filename
ms: Nama fail

en: Size
ms: saiz

en: Reset
ms: Tetap semula

en: Default
ms: default

en: First
ms: Pertama

en: Last
ms: Terakhir

en: Back
ms: Balik

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
ms: Tidak ada yang dipilih atau galeri galeri itu dihapuskan.

en: Hide
ms: Disembunyikan

en: Show comments
ms: Tunjukkan komen.

en: Share on Facebook
ms: Kongsi di Facebook.

en: Share on Twitter
ms: Kongsi di Twitter.

en: Share on Pinterest
ms: Berbagi di Pinterest

en: Share on Tumblr
ms: Berbagi di Tumblr

en: The image has been deleted.
ms: Imej telah dipadam.

en: Play
ms: Bermain

en: Maximize
ms: Memaksimumkan

en: Fullscreen
ms: Skrin penuh

en: Show info
ms: Menunjukkan maklumat

en: Show rating
ms: Tunjukkan penarafan

en: Open image in original size.
ms: Buka imej dalam saiz yang asal.

en: Download original image
ms: Muat turun imej asal

en: Rated.
ms: Dinilai.

en: Hide Comments
ms: Sembunyi komen

en: Verification Code
ms: Kod Pengesahan

en: Submit
ms: Hantar

en: Your comment is awaiting moderation
ms: Komen anda menunggu penyederhanaan

en: Delete Comment
ms: Padam Ulasan

en:  item(s)
ms: item

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Go to the first page
ms: Pergi ke halaman yang pertama

en: Go to the previous page
ms: Pergi ke halaman sebelumnya

en: Go to the next page
ms: Pergi ke halaman seterusnya

en: Go to the last page
ms: Pergi ke halaman terakhir

en: This is not a valid email address.
ms: Ini bukan alamat e-mel yang sah.

en: There are no images matching your search.
ms: Tidak ada gambar yang sesuai dengan pencarian Anda.

en: Show Comments
ms: Tunjukkan Komen

en: Restore
ms: Simpan semula

en: Exit Fullscreen
ms: Keluar Fullscreen

en: Pause
ms: Berhenti seketika

en: Hide info
ms: Menyembunyikan

en: Hide rating
ms: Sembunyikan penarafan.

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
ms: Galeri Photo plugin selang autoupdate.
