bwg - en to ka_GE translation catalogue (46 entries)

en: Random
ka_GE: შემთხვევითი

en: Name
ka_GE: ასახელებს

en: Search
ka_GE: ძებნა

en: of
ka_GE: შესახებ

en: Email
ka_GE: ელ

en: Comment
ka_GE: კომენტარები

en: Filename
ka_GE: filename

en: Size
ka_GE: ზომა

en: Reset
ka_GE: ხელახლა

en: First
ka_GE: პირველი

en: Last
ka_GE: გაგრძელდება

en: Back
ka_GE: უკან

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
ka_GE: არ არსებობს შერჩეულ გალერეაში ან გალერეაში წაშლილი იყო

en: More
ka_GE: უფრო

en: Hide
ka_GE: დასამალი

en: Show comments
ka_GE: აჩვენეთ კომენტარი

en: Share on Twitter
ka_GE: Share on Twitter.

en: The image has been deleted.
ka_GE: გამოსახულება წაშლილია

en: Play
ka_GE: ითამაშოს

en: Maximize
ka_GE: მაქსიმალურად

en: Fullscreen
ka_GE: ეკრანის

en: Show info
ka_GE: აჩვენეთ ინფორმაცია

en: Show rating
ka_GE: აჩვენეთ ნიშანი

en: Open image in original size.
ka_GE: გახსენით იმიჯი ორიგინალური ზომა.

en: Download original image
ka_GE: ჩამოტვირთვა ორიგინალური იმიჯი

en: Rated.
ka_GE: შეაფასა.

en: Hide Comments
ka_GE: ღონისძიებები კომენტარები

en: Submit
ka_GE: წარმოადგინოს

en: Your comment is awaiting moderation
ka_GE: თქვენი კომენტარი ელოდება მოდერაცია

en: Delete Comment
ka_GE: წაშალე კომენტარები

en:  item(s)
ka_GE: ერთეულზე

en: Previous
ka_GE: წინა

en: Next
ka_GE: შემდეგი

en: Go to the first page
ka_GE: გადადით პირველ გვერდზე

en: Go to the previous page
ka_GE: გადადით წინა გვერდზე

en: Go to the next page
ka_GE: წასვლა მომდევნო გვერდზე

en: Go to the last page
ka_GE: გადასვლა ბოლო გვერდი

en: This is not a valid email address.
ka_GE: ეს არ არის მართებული ელფოსტა.

en: There are no images matching your search.
ka_GE: არ არსებობს images შესატყვისი თქვენი ძებნა.

en: Show Comments
ka_GE: კომენტარების ხილვა

en: Restore
ka_GE: აღდგენა

en: Exit Fullscreen
ka_GE: Exit Fullscreen.

en: Pause
ka_GE: პაუზა

en: Hide info
ka_GE: ღონისძიებები კარგი

en: Hide rating
ka_GE: დამალე ნიშანი

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
ka_GE: ფოტო გალერეა მოდული განახლების ინტერვალი.
