bwg - en to mt translation catalogue (43 entries)

en: Name
mt: Isem

en: of
mt: tal

en: Email
mt: email

en: Comment
mt: Jikkummentaw

en: Filename
mt: filename

en: Size
mt: daqs

en: Reset
mt: Irrisettja

en: Default
mt: default

en: First
mt: Ewwel

en: Last
mt: Aħħar

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
mt: M'hemm l-ebda gallerija magħżula jew il-gallerija kienet imħassra.

en: More
mt: Aktar

en: Hide
mt: Aħbi

en: Show comments
mt: Uri kummenti

en: Share on Facebook
mt: Share fuq Facebook

en: Share on Twitter
mt: Share fuq Twitter

en: Share on Pinterest
mt: Share fuq Pinterest

en: Share on Tumblr
mt: Share fuq Tumblr

en: The image has been deleted.
mt: L-immaġni tħassret.

en: Maximize
mt: Timmassimizza

en: Show info
mt: Uri info

en: Show rating
mt: Uri rating

en: Open image in original size.
mt: Image miftuħa fid-daqs oriġinali.

en: Download original image
mt: Tniżżel immaġini oriġinali

en: Hits:
mt: Viżti:

en: Hide Comments
mt: Aħbi Kummenti

en: Verification Code
mt: Kodiċi verifika

en: Submit
mt: Issottometti

en: Your comment is awaiting moderation
mt: Kumment tiegħek qed tistenna moderazzjoni

en: Delete Comment
mt: Ħassar Kumment

en:  item(s)
mt: partita

en: Previous
mt: Preċedenti

en: Go to the first page
mt: Mur għall-ewwel paġna

en: Go to the previous page
mt: Mur fil-paġna preċedenti

en: Go to the next page
mt: Mur fil-paġna li jmiss

en: Go to the last page
mt: Mur għall-aħħar paġna

en: This is not a valid email address.
mt: Din mhix l-indirizz email validu.

en: There are no images matching your search.
mt: M'hemm l-ebda immaġini tqabbil tfittxija tiegħek.

en: Show Comments
mt: Uri Kummenti

en: Exit Fullscreen
mt: Ħruġ Fullscreen

en: Hide info
mt: Aħbi

en: Hide rating
mt: Klassifikazzjoni jinħbew

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
mt: Photo gallery plugin intervall AutoUpdate.
