bwg - en to sk_SK translation catalogue (49 entries)

en: Random
sk_SK: náhodný

en: Name
sk_SK: Meno

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: of
sk_SK: z

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Comment
sk_SK: Komentovať

en: Filename
sk_SK: Názov súboru

en: Size
sk_SK: veľkosť

en: Reset
sk_SK: Obnoviť

en: Default
sk_SK: štandardné

en: First
sk_SK: Prvý

en: Last
sk_SK: Trvať

en: Back
sk_SK: Späť

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
sk_SK: Nie je vybraný žiadny galérie alebo galérie bola zmazaná.

en: More
sk_SK: Viac

en: Hide
sk_SK: Skryť

en: Show comments
sk_SK: Ukáž komentáre

en: Share on Facebook
sk_SK: Zdieľajte na Facebooku

en: Share on Twitter
sk_SK: Zdieľať na Twitteri

en: The image has been deleted.
sk_SK: Obraz bol zmazaný

en: Maximize
sk_SK: Maximalizovať

en: Fullscreen
sk_SK: Celá obrazovka

en: Show info
sk_SK: Zobraziť informácie

en: Show rating
sk_SK: Zobraziť hodnotenia

en: Open image in original size.
sk_SK: Otvoriť obrázok v pôvodnej veľkosti.

en: Download original image
sk_SK: Stiahnuť pôvodný obrázok

en: Hits:
sk_SK: Zobrazenie:

en: Rated.
sk_SK: Menovitý.

en: Hide Comments
sk_SK: Skryť komentáre

en: Verification Code
sk_SK: Overovací kód

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Your comment is awaiting moderation
sk_SK: Váš komentár čaká na moderovanie

en: Delete Comment
sk_SK: Odstrániť komentár

en:  item(s)
sk_SK: položka

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúce

en: Next
sk_SK: Ďalšie

en: Go to the first page
sk_SK: Prejsť na prvú stránku

en: Go to the previous page
sk_SK: Prejsť na predchádzajúcu stránku

en: Go to the next page
sk_SK: Prejdite na ďalšiu stránku

en: Go to the last page
sk_SK: Prejsť na poslednú stránku

en: This is not a valid email address.
sk_SK: Toto nie je platná e-mailová adresa.

en: There are no images matching your search.
sk_SK: Nie sú žiadne zábery, ktoré zodpovedajú zadaným.

en: Show Comments
sk_SK: Zobraziť komentáre

en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Exit Fullscreen
sk_SK: Ukončite celá obrazovka

en: Pause
sk_SK: Pauza

en: Hide info
sk_SK: Skryť

en: Hide rating
sk_SK: Skryť hodnotenie

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
sk_SK: Fotogaléria Earth automatické aktualizácie interval.
