bwg - en to sv_SE translation catalogue (47 entries)

en: Random
sv_SE: Slumpmässig

en: Name
sv_SE: Namn

en: Search
sv_SE: Sök

en: of
sv_SE: av

en: Comment
sv_SE: Kommentar

en: Filename
sv_SE: filnamn

en: Size
sv_SE: storlek

en: Reset
sv_SE: Återställ

en: Default
sv_SE: Standard

en: First
sv_SE: Först

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
sv_SE: Det finns ingen galleri valts eller galleriet har tagits bort.

en: More
sv_SE: Mer

en: Show comments
sv_SE: Visa kommentarer.

en: Share on Facebook
sv_SE:  Dela med dig på Facebook.

en: Share on Twitter
sv_SE: Dela på Twitter.

en: Share on Pinterest
sv_SE: Dela på Pinterest

en: Share on Tumblr
sv_SE: Dela på Tumblr

en: The image has been deleted.
sv_SE: Bilden har tagits bort.

en: Play
sv_SE: Spela

en: Maximize
sv_SE: Maximera

en: Show info
sv_SE: Visa info

en: Show rating
sv_SE: Visa betyg

en: Open image in original size.
sv_SE: Öppna bilden i originalstorlek.

en: Download original image
sv_SE: Ladda ner ursprungsbild

en: Hits:
sv_SE: Träffar:

en: Rated.
sv_SE: Märk.

en: Hide Comments
sv_SE: Göm kommentarer

en: Verification Code
sv_SE: Verifieringskod

en: Submit
sv_SE: Skicka

en: Your comment is awaiting moderation
sv_SE: Din kommentar väntar på moderering

en: Delete Comment
sv_SE: Ta bort kommentar

en:  item(s)
sv_SE: produkten

en: Previous
sv_SE: Föregående

en: Next
sv_SE: Nästa

en: Go to the first page
sv_SE: Gå till den första sidan

en: Go to the previous page
sv_SE: Gå till föregående sida

en: Go to the next page
sv_SE: Gå till nästa sida

en: Go to the last page
sv_SE: Gå till sista sida

en: This is not a valid email address.
sv_SE: Detta är inte en giltig e-postadress.

en: There are no images matching your search.
sv_SE: Det finns inga bilder som matchar din sökning.

en: Show Comments
sv_SE: Visa kommentarer

en: Restore
sv_SE: Återställ

en: Exit Fullscreen
sv_SE: Avsluta fullskärm

en: Pause
sv_SE: Paus

en: Hide info
sv_SE: Dölj

en: Hide rating
sv_SE: Göm betyg

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
sv_SE: Bildgalleri plugin automatisk uppdatering intervall.
