bwg - en to tr_TR translation catalogue (158 entries)

en: Delete
tr_TR: Yorum silin

en: Comments
tr_TR: Yorum

en: Galleries
tr_TR: Galeri boş

en: Facebook
tr_TR: Facebook'ta paylaşın

en: Random
tr_TR: Rasgele

en: Name
tr_TR: Ad

en: Remove from image
tr_TR: Sıfırlayın

en: Search
tr_TR: Ara

en: First page
tr_TR: İlk

en: Previous page
tr_TR: Önceki

en: of
tr_TR: arasında

en: Next page
tr_TR: Sonraki

en: Last page
tr_TR: Son

en: %s item | %s items
tr_TR[0]: %s madde
tr_TR[1]: % s öğe

en: Preview
tr_TR: Önceki

en: Show more details
tr_TR: Yorumları göster

en: Gallery group
tr_TR: Galeri boş

en: Email
tr_TR: E-posta

en: Comment
tr_TR: Yorum

en: Reset image
tr_TR: Sıfırlayın

en: Add new gallery
tr_TR: Galeri boş

en: Gallery title
tr_TR: Galeri boş

en: Gallery autoupdate option
tr_TR: Otomatik güncelleme aralığını eklentisi Fotoğraf galerisi

en: You have unsaved changes.
tr_TR: Zaten puan var.

en: Show order column
tr_TR: Yorumları göster

en: Ordering
tr_TR: Sipariş

en: Filename
tr_TR: Dosya Adı

en: Size
tr_TR: Boyut

en: Reset
tr_TR: Sıfırlayın

en: Please enter a valid email.
tr_TR: Bu, geçerli bir e-posta adresi değil.

en: Gallery views
tr_TR: Galeri boş

en: Group of gallery views
tr_TR: Galeri boş

en: Show custom posts
tr_TR: Yorumları göster

en: Show comments for custom posts
tr_TR: Yorumları göster

en: Enable GDPR compliance
tr_TR: Gizle derece

en: Enable Google fonts
tr_TR: Yorumları göster

en: Enable HTML editor
tr_TR: Bilgiyi sakla

en: Gallery autoupdate interval
tr_TR: Otomatik güncelleme aralığını eklentisi Fotoğraf galerisi

en: Gallery role restrictions
tr_TR: Galeri boş

en: Gallery group restrictions
tr_TR: Galeri boş

en: Select Image
tr_TR: Sıfırlayın

en: or
tr_TR: daha

en: Default
tr_TR: Standart

en: Load More
tr_TR: Daha fazla yükle

en: Order by
tr_TR: Sipariş

en: Show tag box
tr_TR: Derece Show

en: Show on hover
tr_TR: Bilgi göster

en: Show image descriptions
tr_TR: Yorumları göster

en: Show ecommerce icon
tr_TR: Yorumları göster

en: Mosaic gallery type
tr_TR: Galeri boş

en: Show image description
tr_TR: Yorumları göster

en: Gallery groups per page
tr_TR: Galeri boş

en: Order Gallery group by
tr_TR: Galeri boş

en: Order images by
tr_TR: Sipariş

en: Gallery view type
tr_TR: Galeri boş

en: Gallery group thumbnail width
tr_TR: Galeri boş

en: Enable fullscreen button
tr_TR: Tam Ekran çıkın

en: Enable comments
tr_TR: Yorumları göster

en: Show Email for comments
tr_TR: Yorumları göster

en: Show Captcha for comments
tr_TR: Yorumları göster

en: Enable comments moderation
tr_TR: Yorumunuz ılımlılık bekliyor

en: Show image info
tr_TR: Yorumları göster

en: Enable rating
tr_TR: Gizle derece

en: Show image counter
tr_TR: Yorumları göster

en: Enable looping
tr_TR: Gizle derece

en: Show Facebook button
tr_TR: Facebook'ta paylaşın

en: Show Twitter button
tr_TR: Twitter'da paylaşın

en: Show Pinterest button
tr_TR: Pinterest Share on

en: Show Tumblr button
tr_TR: Tumblr Share on

en: Show Ecommerce button
tr_TR: Yorumları göster

en: Gallery Group
tr_TR: Galeri boş

en: Filter gallery images by this tag.
tr_TR: Bu galeride resim yok.

en: Photo Gallery Themes
tr_TR: Facebook'ta paylaşın

en: Theme title
tr_TR: Derece Show

en: Border style:
tr_TR: Sipariş:

en: Gallery title alignment:
tr_TR: Galeri boş:

en: Back Font color:
tr_TR: Facebook'ta paylaşın:

en: Share buttons color:
tr_TR: Facebook'ta paylaşın:

en: Comments Width:
tr_TR: Yorum:

en: Gallery Type:
tr_TR: Galeri boş:

en: First
tr_TR: İlk

en: Last
tr_TR: Son

en: Remove items
tr_TR: Madde

en: Order by:
tr_TR: Sipariş:

en: Add selected images to gallery
tr_TR: Bu galeride resim yok

en: Back
tr_TR: Geri

en: Default sorting
tr_TR: Varsayılan sıralama

en: File name (Asc)
tr_TR: Dosya adı (Asc)

en: File name (Desc)
tr_TR: Dosya adı (Azalan)

en: Alt/Title (Asc)
tr_TR: Alt / Başlık (Artan)

en: Alt/Title (Desc)
tr_TR: Alt / Başlık (Azalan)

en: Description (Asc)
tr_TR: Açıklama (Artan)

en: Description (Desc)
tr_TR: Açıklama (Azalan)

en: Gallery Tags
tr_TR: Galeri boş

en: rotated left
tr_TR: henüz değerlendirilmedi

en: reset
tr_TR: sıfırlayın

en: Add/Remove tag
tr_TR: Madde

en: Photo Gallery Premium
tr_TR: Facebook'ta paylaşın

en: All tags
tr_TR: Galeri boş

en: Add Gallery Widget
tr_TR: Galeri boş

en: Photo Gallery Data Sharing
tr_TR: Facebook'ta paylaşın

en: Enable access
tr_TR: Yorumları göster

en: The %s field must contain a valid email address.
tr_TR: Bu, %s geçerli bir e-posta adresi değil.

en: Incorrect Security code.
tr_TR: Hatası. Yanlış Doğrulama Kodu.

en: There is no album selected or the gallery was deleted.
tr_TR: Orada Seçili galeri veya galeri silindi.

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
tr_TR: Orada Seçili galeri veya galeri silindi.

en: More
tr_TR: Daha

en: Hide
tr_TR: Gizle

en: Show comments
tr_TR: Yorumları göster

en: Share on Facebook
tr_TR: Facebook'ta paylaşın

en: Share on Twitter
tr_TR: Twitter'da paylaşın

en: Share on Pinterest
tr_TR: Pinterest Share on

en: Share on Tumblr
tr_TR: Tumblr Share on

en: Show ecommerce
tr_TR: Yorumları göster

en: There are no images to download.
tr_TR: Bu galeride resim yok.

en: The image has been deleted.
tr_TR: Resim silindi.

en: Play
tr_TR: Oynayın

en: Maximize
tr_TR: Özdeyiş

en: Show info
tr_TR: Bilgi göster

en: Show rating
tr_TR: Derece Show

en: Open image in original size.
tr_TR: Orijinal boyutunda açık görüntüsü.

en: Download original image
tr_TR: Orijinal resim dosyasını indirin

en: Rated.
tr_TR: Anma.

en: Hide Comments
tr_TR: Yorumlar gizle

en: Verification Code
tr_TR: Doğrulama Kodu

en: Submit
tr_TR: Gönder

en: Your comment is awaiting moderation
tr_TR: Yorumunuz ılımlılık bekliyor

en: Hide Ecommerce
tr_TR: Yorumlar gizle

en: items
tr_TR: madde

en: Delete Comment
tr_TR: Yorum silin

en: There are no images.
tr_TR: Bu galeride resim yok.

en: No Images found.
tr_TR: Yorumları göster.

en: Download gallery
tr_TR: Orijinal resim dosyasını indirin

en: Order by Default
tr_TR: Sipariş

en:  item(s)
tr_TR:  madde

en: Previous
tr_TR: Önceki

en: Next
tr_TR: Sonraki

en: Go to the first page
tr_TR: İlk sayfaya git

en: Go to the previous page
tr_TR: Önceki sayfaya git

en: Go to the next page
tr_TR: Bir sonraki sayfaya gitmek

en: Go to the last page
tr_TR: Son sayfaya gidin

en: Load More...
tr_TR: Daha fazla yükle...

en: rotate
tr_TR: Henüz değerlendirilmedi.

en: Options page
tr_TR: Önceki

en: This is not a valid email address.
tr_TR: Bu, geçerli bir e-posta adresi değil.

en: There are no images matching your search.
tr_TR: Aramanızı eşleşen görüntü yok.

en: Order By
tr_TR: Sipariş

en: Show Ecommerce
tr_TR: Yorumları göster

en: Show Comments
tr_TR: Yorumları Göster

en: Exit Fullscreen
tr_TR: Tam Ekran çıkın

en: Hide info
tr_TR: Bilgiyi sakla

en: Hide rating
tr_TR: Gizle derece

en: Editing Comments
tr_TR: Yorumlar gizle

en: Gallery tags
tr_TR: Galeri boş

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
tr_TR: Otomatik güncelleme aralığını eklentisi Fotoğraf galerisi.

en: Rate
tr_TR: Anma

en: Backup
tr_TR: Geri

en: Learn More
tr_TR: Daha fazla yükle
