Plugins - WP Fastest Cache - Development (trunk) - en to sl_SI translation catalogue (144 entries)

en: At least one sitemap must be added
sl_SI: Vsaj en sitemap mora biti dodan

en: You can customize the advanced settings through this section.
sl_SI: V tem razdelku lahko prilagodite napredne nastavitve.

en: Advanced Settings
sl_SI: Napredne Nastavitve

en: You can specify sitemaps to be used for preloading.
sl_SI: Določite lahko zemljevide spletnih mest, ki se bodo uporabljali za prednalaganje.

en: Sitemaps
sl_SI: Zemljevidi spletnih mest

en: You can specify the contents to be used for preloading and you can sort them as well.
sl_SI: Zemljevidi spletnih mest

en: Content Types
sl_SI: Vrste vsebine

en: You can specify the method you want the preload feature to use through this section.
sl_SI: V tem razdelku lahko določite metodo, ki jo želite uporabiti za funkcijo prednalaganja.

en: Choose a Method
sl_SI: Izberite metodo

en: Preload Settings
sl_SI: Nastavitve prednalaganja

en: Some js sources will not be loaded until scrolling or moving the mouse
sl_SI: Nekateri viri JS se ne bodo naložili, dokler se ne pomaknete ali premaknete miške

en: Delay Js
sl_SI: Zakasnitev JS

en: WP Fastest Cache Options
sl_SI: Možnosti za WP Fastet Cache

en: has Yandex Click ID Parameters
sl_SI: ima Yandex Click ID parametre

en: Clearing Specific Pages
sl_SI: Čiščenje določenih strani

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Cancel
sl_SI: Prekini

en: Toolbar Settings
sl_SI: Nastavitve orodne vrstice

en: Clear Cache of All Sites
sl_SI: Počisti predpomnilnik za vse strani

en: <a href="%s">Settings</a>
sl_SI: <a href="%s">Nastavitve</a>

en: Clear Cache
sl_SI: Počisti medpomnilnik

en: Eliminate render-blocking JavaScript resources
sl_SI: Odpravi Java-Script vire, ki ovirajo izrisovanje

en: Options have been saved
sl_SI: Nastavitve so shranjene

en: has Woocommerce Items in Cart
sl_SI: ima Woocommerce artikle na seznamu

en: has Google Analytics Parameters
sl_SI: ima Google Analytics parametre

en: Archives
sl_SI: Arhivi

en: Server Time
sl_SI: Čas strežnika

en: delete the files
sl_SI: izbriši datoteke

en: Contains
sl_SI: Vsebuje

en: Is Equal To
sl_SI: Je enak kot

en: Starts With
sl_SI: Se začne s/z

en: Home Page
sl_SI: Domača stran

en: All
sl_SI: Vse

en: Exclude Page Wizard
sl_SI: Čarovnik za izločanje strani

en: Then
sl_SI: Potem

en: If REQUEST_URI
sl_SI: Če REQUEST_URI

en: Cache Timeout Wizard
sl_SI: ČParovnik za časovni potek predpomnilnika

en: Lazy Load Settings
sl_SI: Nastavitve za lenobno nalaganje

en: Enable Gzip
sl_SI: Omogoči Gzip

en: Please Update
sl_SI: Prosimo, posodobite

en: Success
sl_SI: Je bilo uspešno

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: Add New Rule
sl_SI: Dodaj novo pravilo

en: Delete Cache and Minified CSS/JS
sl_SI: Izbriši predpomnilnik in zmanjšan CSS/JS

en: Only available in Premium version
sl_SI: Na voljo le v premium različici

en: Choose One
sl_SI: Izberite eno

en: All cache files will be removed as well
sl_SI: Odstranjene bodo tudi vse datoteke predpomnilnika

en: If you modify any css file, you have to delete minified css files
sl_SI: Ob spremembi katerekoli css datoteke je potrebno izbrisati pomanjšane css datoteke

en: Target folder
sl_SI: Ciljna mapa

en: You can delete all cache files
sl_SI: Lahko izbrišete vse datoteke predpomnilnika

en: Exclude
sl_SI: Izloči

en: Image Optimization
sl_SI: Optimizacija slik

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Database Cleanup
sl_SI: Očiščenje podatkovne baze

en: CDN Settings
sl_SI: CDN nastavitve

en: Exclude JS
sl_SI: Izloči JS

en: Exclude CSS
sl_SI: Izločii CSS

en: Exclude Cookies
sl_SI: Izloči piškotke

en: Exclude User-Agents
sl_SI: Izloči uporabniške agente

en: Exclude Pages
sl_SI: Izloči strani

en: Optimize Image Tool
sl_SI: Orodje za optimizacijo slik

en: Timeout Rules
sl_SI: Pravila za potek časa

en: Delete Cache
sl_SI: Izbriši predpomnilnik

en: Cache Statistics
sl_SI: Statistka predpomnilnika

en: Clear Cache of Post / Page
sl_SI: Počisti predpomnilnik prispevka / strani

en: What do you want to happen after update a post or a page?
sl_SI: Kaj naj se zgodi po posodobitvi prispevka ali strani?

en: Clear Cache of Pagination
sl_SI: Počisti predpomnilnik številčenja strani

en: Clear Cache of Post Tags
sl_SI: Počisti predpomnilnik oznak strani

en: Clear Cache of Post Categories
sl_SI: Počisti predpomnilnik kategorij prispevkov

en: Clear All Cache
sl_SI: Počisti celoten predpomnilnik

en: What do you want to happen after publishing the new post?
sl_SI: Kaj naj se zgodi po objavi novega prispevka?

en: OK
sl_SI: V redu

en: Restart After Completed
sl_SI: Ko končasš ponovno zaženi

en: pages per minute
sl_SI: strani na minuto

en: Custom Taxonomies
sl_SI: Taksonomije po meri

en: Custom Post Types
sl_SI: Vrste prispevkov po meri

en: Attachments
sl_SI: Priponke

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Posts
sl_SI: Prispevki

en: Homepage
sl_SI: Domača stran

en: Reduce HTTP requests through combined js files
sl_SI: Zmanjšaj HTTP zahtevke s pomočjo kombiniranih js datotek

en: Load images and iframes when they enter the browsers viewport
sl_SI: Naloži slike in iframe okvireje, ko se pojavijo v vidnem delu brskalnika

en: Load Google Fonts asynchronously
sl_SI: Asinhrono nalaganje Google pisav

en: Google Fonts
sl_SI: Google pisave

en: Render Blocking Js
sl_SI: Js, ki ovira izrisovanje

en: You can remove the emoji inline css and wp-emoji-release.min.js
sl_SI: Lahko izbrišete medvrstični css čustvenih simbolov in wp-emoji-release.min.js

en: Disable Emojis
sl_SI: Onemogoči čustvene simbole

en: Reduce page load times for repeat visitors
sl_SI: Zmanjšaj čas nalaganja za ponovne obiskovalce

en: Browser Caching
sl_SI: Predpomnilnik brskalnika

en: Reduce the size of files sent from your server
sl_SI: Zmanjšaj velikost datotek, ki jih pošlje strežnik

en: Combine Js Plus
sl_SI: Kombiniraj Js Plus

en: Combine Js
sl_SI: Kombiniraj Js

en: You can decrease the size of js files
sl_SI: Lahko zmanjšate velilkost js datotek

en: Minify Js
sl_SI: Zmanjšaj Js

en: Reduce HTTP requests through combined css files
sl_SI: Lahko zmanjšate število HTTP zahtevkov s pomočjo kombiniranih css datotek

en: Combine Css
sl_SI: Kombiniraj Css

en: More powerful minify css
sl_SI: Bolj zmogljiva css pomanjšava

en: Minify Css Plus
sl_SI: Zmanjšaj Css Plus

en: You can decrease the size of css files
sl_SI: Lahko zmanjšate velikost css datotek

en: Minify Css
sl_SI: Zmanjšaj Css

en: More powerful minify html
sl_SI: Bolj zmogljiva pomanjšava html

en: Minify HTML Plus
sl_SI: Zmanjšaj HTML Plus

en: You can decrease the size of page
sl_SI: Lahko zmanjšate velikost strani

en: Minify HTML
sl_SI: Zmanjšaj HTML

en: Clear cache files when a post or page is updated
sl_SI: Izbriši datoteke predpomnilnika, ko sta prispevek ali stran posodobljena

en: Update Post
sl_SI: Posodobi prispevek

en: Clear cache files when a post or page is published
sl_SI: Izbriši datoteke predpomnilnika, ko sta prispevek ali stran objavljena

en: New Post
sl_SI: Nov prispevek

en: Create cache for mobile theme
sl_SI: Ustvari predpomnilnik za mobilno temo

en: Mobile Theme
sl_SI: Mobilna tema

en: Don't show the cached version for desktop to mobile devices
sl_SI: Ne prikaži prepomnjene namizne različice na mobilnih napravah

en: Mobile
sl_SI: Mobilno

en: Don't show the cached version for logged-in users
sl_SI: Ne prikaži prepomnjene različice za prijavljene uporabnike

en: Logged-in Users
sl_SI: Prijavljeni uporabniki

en: Create the cache of all the site automatically
sl_SI: Samodejno ustvari prepomnilnik vseh strani

en: Preload
sl_SI: Prednalaganje

en: Reduce the number of SQL queries
sl_SI: Zmanjšaj število SQL poizvedb

en: Widget Cache
sl_SI: Predpomnilnik gradnikov

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: Cache System
sl_SI: Sistemski predpomnilnik

en: Once Every 15 Days
sl_SI: Na vsake 15 dni

en: Once Every 7 Days
sl_SI: Na vsake 7 dni

en: Once Every 3 Days
sl_SI: Na vsake 3 dni

en: Once Every 10 Hours
sl_SI: Na vsakh 10 ur

en: Once Every 9 Hours
sl_SI: Na vsakih 9 ur

en: Once Every 8 Hours
sl_SI: Na vsakih 8 ur

en: Once Every 7 Hours
sl_SI: Na vsakih 7 ur

en: Once Every 5 Hours
sl_SI: Na vsakih 5 ur

en: Once Every 4 Hours
sl_SI: Na vsake 4 ure

en: Once Every 3 Hours
sl_SI: Na vsake 3 ure

en: Once Every 2 Hours
sl_SI: Na vsaki 2 uri

en: Once Every 10 Days
sl_SI: Enkrat na 10 dni

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
sl_SI: Najenostavnejši in najhitrejši predpomnilniški sistem za WP

en: Once a Year
sl_SI: Enkrat na leto

en: Once a Month
sl_SI: Enkrat na mesec

en: Once a Day
sl_SI: Enkrat na dan

en: Once Every 6 Hours
sl_SI: Na vsakih 6 ur

en: Once an Hour
sl_SI: Na vsako uro

en: Twice an Hour
sl_SI: Dvakrat na uro

en: Once Every 15 Minutes
sl_SI: Na vsakih 15 minut

en: Once Every 5 Minutes
sl_SI: Na vsakih 5 minut

en: Once Every 1 Minute
sl_SI: Na vsako minuto
